Strava dlouhověkosti s Rogerem Greenem

Kategorie: Rozšiřující semináře archiv
Termín: 17. 6. 2022
Termín ukončení: 17. 6. 2022
Čas: 09:30 - 17:00
Trvání: 7 Hrs 30 Mins
Jazyk: EN s tlumočením do ČJ
Cena: 2980 Kč
Hodnocení
Popis

Rádi bychom Vás pozvali na skvělý seminář Roger Greena, který se věnuje v tuto dobu velmi aktuálnímu tématu a sice stravování. Roger vás jakožto ředitel New Yorské Akademie léčivé výživy Academy Healing Nutrition provede procesy samo léčení pomocí „stravy dlouhověkosti“. Budete se společně zabývat významem super potravin a posilujících bylin.

Naučíte se, jak jíst lépe, jak si zajistit zdravý a dlouhý život, jak získat vitalitu či harmonizovat svou tělesnou hmotnost a také jak posilovat svou imunitu a její přirozené fungování.

Rogerovo slovo úvodem:

„Lidé jsou dnes velmi zmatení z protichůdných názorů a doporučení v oblasti zdravého stravování. Nízký nebo vysoký obsah tuku? Vysoký nebo nízký obsah sacharidů? Syrové nebo vařené? Je cholesterol v pořádku? Které doplňky fungují? Je lepek škodlivý nebo tato obava není na místě? Má věda všechny odpovědi, nebo bychom se měli řídit stravou našich předků? 

Žijeme uprostřed jedné z nejhorších zdravotních epidemií všech dob. Onemocnění srdce, rakovina, autismus, cukrovka, artritida, deprese, obezita, slabý imunitní systém, covid, to vše jsou stavy, které přímo souvisejí se stravou. Každý třetí člověk nyní trpí rakovinou a naše děti mají velmi často chronické zdravotní problémy. Co se stalo? A jak to můžeme změnit?

Pojďme společně prozkoumat staré a časem prověřené strategie k řešení našich nejběžnějších současných zdravotních problémů, které mají kořeny ve výživových nedostatcích, stresu a environmentálních faktorech.

Jádrem naší diety dlouhověkosti jsou nadčasové principy tradiční čínské medicíny, taoistické tonické bylinné medicíny, ajurvédy, superpotraviny a výzkum vědy proti stárnutí. Seminář „Strava dlouhověkosti“ poskytuje flexibilní přístup k výživě – prozkoumáme všechny skupiny potravin a začneme chápat ‚energii‘ stravy a léčení.

Jídlo je mocným prostředkem pro transformaci. To, co dáváme do svého těla, má přímý dopad na kvalitu – a dlouhověkost – našeho života. Naše akademie pomáhá tisícům lidí úspěšně změnit jejich stravovací návyky k lepšímu – a díky tomu žít delší, zdravější a šťastnější život. Získáte také vhled do světa bylinných tonik a superpotravinového přístupu ke zdraví spolu se specifickými protokoly a recepty.

Budeme diskutovat o časem prověřených bylinkách pro dlouhověkost, dietních pokynech a špičkových doplňcích, které posilují váš imunitní systém a vytvářejí „adaptivní“ a „inteligentní“ vlastnosti. Tento seminář vám umožní postarat se o své zdraví tím nejlepším, co Východ i Západ nabízí“.

Co si z tohoto semináře odnesete?

  • Znalost konkrétních bylin a superpotravin
  • Jak posílit imunitní systém a chránit se před viry
  • Rogerovy oblíbené bylinné čaje, recepty a speciální léčivé potraviny
  • Jak si udržet tělesnou hmotnost
  • Získejte jednoduché detoxikační návody
  • Objevíte jaký máte typ těla

Pokud jste připraveni posunout své zdraví na další úroveň a jste zvědaví, jak začlenit superpotraviny a vynikající omlazující bylinky do své každodenní jídelníčku, tento seminář Vám s tím může pomoci.

Nečekejte žádná dogmata ani výstřelky typu počítání kalorií. Co naopak můžete čekat je:

  • Jak si stravou dopomoci k léčení chronických zdravotních problémů?
  • Jak vařit chutné, léčivé sezónní jídlo?
  • Porozumět své biologické individualitě.

Časový harmonogram:

pátek 17. 6. 2022, 9.30 – 12:30 (pauza na oběd), 14:00 – 17.00 hod (registrace od 8.45 hod.)

O lektorovi:

Roger Green se narodil na Novém Zélandu.  Jeho profesní i soukromé zájmy ho přivedly ke studiu mnoha oborů, od velkých filosofických a duchovních učení z celého světa až po nové technologie a alternativní zdroje energií. A protože mu nikdy nešlo jen o samotné poznání, snaží se uplatňovat své vědění v běžném životě a předávat své znalosti i praktické dovednosti co největšímu počtu lidí po celém světě. Roger v současné době vede Academy Healing Nutrition a také New York School of Feng Shui, je mentorem naší Feng Shui školy. Zároveň spoluzakládal a vedl několik center a klinik alternativní medicíny v Austrálii a v Evropě.

Roger je velmi energický učitel, který umí posluchače zapálit pro studovaný obor a inspirovat ke změnám v životě. Díky téměř třicetileté zkušenosti s praktickým používáním metod, které učí, získal jedinečnou schopnost předávat moderním lidem ze Západu jemné nuance orientálního myšlení aniž by ztratily hloubku a smysl. Nikdy nezapomene zdůraznit nutnost zohlednit konkrétní situaci každého jednotlivce a své vědění obohacovat i klasickými západními přístupy a nejmodernějšími vědeckými poznatky.

Roger patří k průkopníkům čínského umění Feng Shui na západě, věnuje se posvátné geometrii a alchymii, dalším směrům klasického taoismu, přednáší po celém světě a pro své studenty organizuje studijní a poznávací pobyty např. v Číně, Tibetu, Peru, ale i v Praze. Zajímá se o životní prostředí, eko-design a tzv. „zelené technologie“, je aktivním účastníkem a často i hnací silou nejrůznějších iniciativ po celém světě. Organizuje setkání a konference, podílí se na výzkumech, výrobě prototypů, zajišťuje financování a provádění projektů. I nadále je aktivní v oboru výživy, kde se podílí na nejnovějších výzkumech a vývoji prostředků a výživových doplňků umožňujících lepší využívání živin a prodlužování délky života pomocí ochrany telomer před zkracováním.

Více o Rogerových aktivitách:

Cena kurzu:

2 980 Kč / kurz

Složení nevratné zálohy 1 000 Kč se provádí převodem na č. ú. 19-2122480339 / 0800. VS: 202207. Do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení a „Strava Roger Green červen 2022“. Doplatek bude proveden na semináři. Zálohu zašlete nejpozději 14 dní od registrace na seminář. Záloha je nevratná.

Místo konání:

Školící středisko Marianeum, Máchova 7, Praha 2 – Vinohrady. Mapu najdete ZDE.

MHD: 2 minuty chůze od Tram zastávky Jana Masaryka; 10 minut chůze od Metra Náměstí Míru.