Jana ŘezníčkováČeská škola Feng Shui Praha 2022

Studium v České škole Feng Shui mi přineslo osobní růst, životní změny a zkušenosti. Rozšířila jsem si obzory a hojnost v životě. Hodnotím studium jako širokospektrální a to velice oceňuji. Celkově předčilo mé očekávání. Velice mě bavilo a naplňovalo, nabíjelo. Ve svém životě ho využiji pro sebe i pomoc druhým.

Jitka BřehováČeská škola Feng Shui Praha 2022

Lektoři i forma výuky jsou perfektní. Informací je ale opravdu mnoho a je třeba se více zaměřit na praxi. Nicméně jsem velice překvapena zkušenostmi a rozhledem Oty Chocholy a jeho trpělivostí. Určitě bych tuto školu doporučila každému, kdo se chce Feng Shui naučit a dále se mu věnovat.

Petra KučerkováČeská škola Feng Shui Praha 2022

Studium Feng Shui mě naprosto nadchlo a ráda bych se tomuto krásnému učení věnovala i dále. Vrací mě zpět k sobě a učí více vnímat přírodní síly. Naučilo mě nadhledu a lehkosti, to že stačí málo a člověk dokáže velké věci! Učím se vyrovnávat a harmonizovat energie ve svém životě a nechat věci plynout. WU WEI se stalo mou každodenní mantrou. Ocenila bych nadstavbu tohoto studia třeba formou workshopů. Moc děkuji Otovi za krásné předávání jeho životních zkušeností a moudrosti!

„Ota na první hodině řekl, že na konci budeme úplně jiní, že nás studium změní. Teď se s pokorou ohlížím zpět a uznávám, že to byla velká pravda. Děkuji za to! Změnila jsem myšlení, a začala na sobě pracovat. Díky tomu se zlepšil můj život. Vše to začalo studium u vás. Co k tomu více dodat? Pokud chcete lepší život, jděte do toho!“

Pavla Anna Doležalová
Česká škola Feng Shui Praha 2022

Helena Ducháčkováabsolventka komplexního studijního programu ČŠFS 2021

Moje rozhodnuti studovat na České škole Feng Shui považuji za jeden ze zásadních kroků svého života. Obdivuhodně poutavě předané znalosti a vlastní zkušenosti lektorů; snaha, aby studenti pochopili problematiku do hloubky a se všemi spojitostmi; perfektní organizace. Těším se na další možnosti rozvoje, které mi Česká škola Feng Shui přinese.

Jana Jarolímováabsolventka komplexního studijního programu ČŠFS 2021

Jsem vděčná, že jsem se rozhodla právě pro Českou školu Feng shui. Do života mi tato škola dala neskutečně mnoho. Ačkoliv jsme se viděli osobně pouze na prvním a posledním víkendu, (zbytek byl online kvůli Covidu), tak se nám podařilo vytvořit velmi přátelskou a podporující se skupinu. Otovo učení, vedení a sdílení jeho osobních zážitků bylo velmi poučné a poutavé. Velmi silným nástrojem bylo sdílení, kdy jsme naslouchali druhým. Organizace byla skvělá. Děkuji.

Jiří Bešta

Zúčastnil jsem se řady seminářů České školy Feng-Shui vedených Otakarem Chocholou, a to jak v oblasti Feng-Shui tak i různých cvičení Qi-Gong. Velmi oceňuji jejich vysokou kvalitu, pevné teoretické základy a hloubku do které jsme se v jednotlivých oblastech dostali. Jsem rád, že jsem měl možnost být součástí této obohacující a podnětné aktivity. Doufám, že České školy Feng-Shui přispěje k naší kultivaci tak, abychom my a naši potomci žili v harmonickém a zdravém prostředí.

„Pokud ještě váháte, zda letos začít studovat Feng Shui na České škole u Oty a Davida, JDĚTE DO TOHO! Uvidíte, že vám toto rozhodnutí změní život a rozšíří obzory.“

Kateřina Babušková
studentka aktuálního ročníku ČŠFS

Oľga SzabováKompasZivota.sk

Staroveké umenie Feng shui ma zaujíma už vyše dvadsať rokov. Prvotné informácie som získavala z dostupných kníh na trhu, ale stále som mala z toho iba chaos. Pochopila som, že knihy slúžia na spopularizovanie tohto učenia, ale nedajú mi hlbšie vedomosti, ktoré tvoria podstatu správneho feng shui. Rozhodla som pre štúdium feng shui, preto som hľadala školy a kurzy, ktoré by doplnili moje znalosti o feng shui v takom rozsahu, aby som ich vedela využiť v praxi pri práci feng shui poradenstva. Keďže na Slovensku neboli pevné termíny začiatkov štúdia feng shui, zvolila som susedné Česko. Vybrala som si jednu ponuku, ktorá bola v okolí Brna, no po prvom seminári som vedela, že tou cestou nepôjdem. Objavila som Českú školu Feng shui so sídlom v Prahe, ktorá otvárala svoje brány aj v Brne. Ročné trojstupňové štúdium, rozdelené na základné, pokročilé a profesionálne, pod vedením Ing. arch. Otakara Chocholy a Ing. Davida Eyera a úspešné absolvovanie 4. úrovne s medzinárodnou certifikáciou, vedenej Rogerom Greenom, mi otvorilo cestu k môjmu profesionálnemu uplatneniu feng shui poradkyne a konzultantky. Česká škola Feng shui mi však nedala len vedomosti o starovekom čínskom umení, ale spoznala som aj mnoho nových, milých, zaujímavých ľudí, ktorí podobne ako ja, po absolvovaní školy žijú svoj nový životný príbeh a pomáhajú iným ľuďom v objavovaní malých vecí, ktoré dokážu mať veľký vplyv na náš život. Ďakujem Otovi, Davidovi a Rogerovi, ktorí nás učili, ako funguje feng shui a za fantastickú atmosféru počas celej výuky.

Dana Škvorová4 pilíře osudu a Feng Shui harmonizace člověka a prostoru

Za zbystření smyslů, změnu životních priorit, otevření srdce, ve velké míře vděčím právě FengShui. Je mým průvodcem jak v profesním, tak osobním životě, učí mě stále více naslouchat, vidět, cítit, uvědomovat si souvislosti a žit zodpovědně vůči sobě, budoucím generacím a planetě Zemi.

Tereza SvobodováDobreFengShui.cz

Dostudovala jsem Fakultu architektury a byla ztracená, čeho se chytit? Obor stavebnictví je tak široký a já měla pocit, že nic neumím a nechápu. Asi týden po promoci jsem u švagra narazila na knihu o Feng Shui, bušilo mi srdce a v hlavě běžela jenom jedna myšlenka: To je ono! To je ono! To já musím dělat, to se musím naučit! To je ono! 🙂
Zadala jsem do vyhledávače kurz Feng Shui a vyskočily na mne jako první stránky České školy Feng Shui, kurz modulu 1 začínal hned v sobotu tentýž týden. Brala jsem to jako jasné znamení, už jsem nehledala další školy a kurzy. Půjdu do toho, ačkoliv to pro mne znamenalo dát do školného všechny své úspory, skočila jsem do vody..

Kurz s Otou byl skvělý, ráda na to vzpomínám, předal nám mnohé. To, co jsme jako studenti s Otou zažili, se nedá popsat v pár řádcích, snad se to slovy nedá popsta vůbec. Bylo to úžasné a já cítím obrovskou vděčnost, že Ota byl tím člověkem, který mne do světa Feng Shui vtáhl. Ten svět mě pohltil 🙂 Začala jsem se práci Feng Shui konzultanta/architekta věnovat naplno, opět jsem stála na začátku, ale tentokrát už věděla, kudy se dát. Z Otových kurzů čerpám denně a denně objevuji nové a nové souvislosti. Ota má schopnost předat informace, jejichž význam člověku dojde až po letech.. Feng Shui studuji dál, hlouběji i šířeji, denně pracuji na projektech, které mi kvetou pod rukama, je to velká radost. Občas se ocitnu v úzkých a ptám se sebe sama: Co by asi udělal Ota? Vždy najdu řešení, se kterým jsem spokojená.. Díky Oto 🙂 A děkuji i celému týmu České školy Feng Shui.