Webinář: Práce s kameny dle šamanského učení s Kako Komatsu

Kategorie: Rozšiřující semináře archiv
Termín: 25. 4. 2020
Termín ukončení: 26. 4. 2020
Čas: 09:00 - 14:00
Trvání: 10 Hrs
Jazyk: EN s tlumočením do češtiny
Cena: 2600 Kč
Hodnocení
Popis

Rádi bychom vás pozvali na opakování velmi úspěšného a zcela výjimečného dvoudenního semináře se světově uznávanou gemoložkou, šamankou a umělkyní Kako Komatsu. Jelikož nám současná situace neumožňuje uspořádat seminář fyzicky, připravili jsme pro vás seminář online pomocí aplikace Zoom. Stačí vám počítač, notebook či tablet a stabilní připojení k internetu.

Předmluva České školy Feng Shui k semináři

Rádi bychom vás pozvali na opakování velmi úspěšného a zcela výjimečného dvoudenního semináře se světově uznávanou gemoložkou, šamankou a umělkyní Kako Komatsu. Jelikož nám současná situace neumožňuje uspořádat seminář fyzicky, připravili jsme pro vás seminář online pomocí aplikace Zoom. Stačí vám počítač, notebook či tablet a stabilní připojení k internetu.

Práce s kameny v prostoru s Feng Shui úzce souvisí a všech z vás, kteří se chcete Feng Shui hlouběji zabývat, se tato oblast bude pravidelně dotýkat. Díky kamenům se učíme komunikovat s prostorem na jemnohmotné úrovni. Od kamenů se můžeme učit umění naslouchání a vnitřní komunikaci. Pro nás jako středoevropany se navíc jedná o velmi tradiční způsob práce s lidmi i prostorem, jelikož kameny jsou za tímto účelem na našem území využívány již po mnoha staletí.

Pokud se navíc naučíte využívat blahodárné účinky a moc kamenů, můžete posunout vaší Feng Shui praxi zase o kus dále a pomáhat tak rozvíjet obydlí vaše, vaší rodiny, přátel, ale i případných klientů, kteří jsou mnohdy kamenům velmi nakloněni.

Lektorka bude přednášet v angličtině a naše tlumočnice Nina bude vše průběžně tlumočit do češtiny. Pokud tedy neumíte anglicky, nemusíte se bát, že byste o nějaké informace přišli. Vše proběhne online.

Úvod k semináři

Lidé jsou kameny pro jejich spirituální sílu přitahováni již od nepaměti. Tento seminář vás seznámí s šamanskými technikami pro práci s kameny. Naučí vás pomocí vhodného výběru a umístění kamenů zkvalitnit prostor kolem vás či přímo povzbudit konkrétní problematické oblasti vašeho bytí.

V dnešní době jsou velmi rozšířené zjednodušené návody na zacházení s kameny. Stačí si vyhledat libovolný drahý kámen na internetu, kde najdete řadu univerzálních návodů. Kako Komatsu však poukazuje na to, že takto jednoduché to zdaleka není a je potřeba zkoumat vztah mezi jedinečnou energií každého z kamenů a osobností, která se chystá s kamenem pracovat.

Je třeba si uvědomit, že zatímco my lidé máme proměnlivé energetické pole, kameny formované tisíce let mají velmi stabilní vibrace. Blízkost kamenů a jejich vibrací tedy může mít silný vliv na to, jak se cítíme. Pro vaši představu, diamanty například mají velmi silné energetické vyzařování a je třeba s nimi nakládat s opatrností. Některé kameny jsou dražší než jiné, avšak nehledě na cenu, všechny v sobě skrývají zcela jedinečnou kombinaci aspektů, která je potřeba posoudit a vyhodnotit jejich vhodnost pro danou osobu či prostor.

O lektorce Kako Komatsu

Kako Komatsu původem z Japonska ve své práci spojuje hluboké znalosti z oblasti gemologie, šamanismu a uměleckého šperkařského řemesla. V práci s kameny má praxi přes dvacet let.

Kako je absolventkou studia gemologie na Gemological Institute of America a díky své činnosti je uznávanou osobností nejen na poli umělecké tvorby šperků, k jejichž výrobě používá staletí staré japonské techniky. Díky svým znalostem a zkušenostem tvoří unikátní šperky na míru, které napomáhají osobnímu rozvoji nositele a je vyhledávanou autoritou v oblasti drahých kamenů. Kako je pro své znalosti a zkušenosti oslovována předními akademiemi, znalci a sběrateli z celé Evropy, Středního východu a Asie.

Znalost šamanského učení Kako pomáhá do hloubky porozumět účinku kamenů na psychiku lidí, kteří s kameny přichází do styku. Při individuálních terapiích s klienty se zabývá vlivem jednotlivých elementů obsažených v kamenech na daného člověka.

Článek o Kako Komatsu pro Around DB

Komu je seminář určen

Seminář je určen každému, kdo se zabývá sám sebou a osobní kultivací. Věříme, že se bude líbit každému, kdo je ochoten naslouchat inspirativním osobnostem a také těm z vás, kteří chtějí obnovit vztah mezi sebou a univerzálními přírodními principy. K semináři nepotřebujete žádné konkrétní znalosti či vědomosti.

Program semináře

Den první sobota 25. dubna 2020 (09:00 – 11:00; 12:00 – 14:00)
Medicínový kruh (The medicine wheel)

  • Obecně platné principy cyklů universa
  • Co je Medicínový kruh? (Historie, původ)
  • Velká čtyřka (roční období, elementy, světové strany…)

Den druhý neděle 26. dubna 2020 (09:00 – 11:00; 12:00 – 14:00)
Metody pro práci s kameny při harmonizaci prostoru a techniky starání se o kameny

  • Proč je péče o kameny tak důležitá?
  • Metody jak kameny očišťovat
  • Naučíme se kameny „programovat“
  • Metody k nabíjení kamenů

Na závěr každého bloku bude vždy prostor pro Vaše dotazy a krátkou diskuzi.

 

Reference našich studentů na seminář

Seminář s Kako byl stejně úžasný, jako je ona sama. Vypráví o kamenech krásně – nejsou to žádné „poučky z knih“, opravdu tím žije. Byla jsem nadšená stejně, jako z dubnového kurzu. Mám teď na ten „neživý“ svět minerálů úplně jiný pohled – a rozhodně už je nevnímám jako neživé 🙂 Naučila jsem se na ně naladit a komunikovat s nimi. Co vylepšit, to mne nenapadá 🙂„. Alexandra Slepičková, absolventka České školy Feng Shui

Moc děkuji za uspořádání skvělého semináře s Kako, která je prostě fantastická éterická bytost a je radost účastnit se její přednášky. Bylo to velmi přínosné a moc se těším a doufám, že sem opět v budoucnu Kako zavítá s další přednáškou.“ Jana Vojkůvková, účastnice semináře s Kako Komatsu

Termín semináře

Víkend 25. – 26. dubna 2020
vždy 09:00 – 14:00 (11:00 – 12:00 pauza na oběd)

Cena semináře

2 600 Kč

Složení nevratné zálohy 1. 000 Kč se provádí převodem na č. ú. 19-2122480339/0800. VS: 202001. Do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení a název semináře „Kako kameny 2020“. Doplatek bude proveden rovněž převodem. Celá částka za seminář poté musí být připsána na náš účet nejpozději do 23. dubna 2020 . (Na tento seminář není možné uplatit slevy pro maminky na MD, seniory a studenty).

Více informací o Kako Komatsu najdete také na jejich webových stránkách Kakoskosas.com, Facebookovém profilu kakoskosas či Instagramu kakos_kosas.