Kameny a čakry dle šamanského učení s Kako Komatsu

Kategorie: Rozšiřující semináře archiv
Termín: 21. 9. 2019
Termín ukončení: 22. 9. 2019
Čas: 09:30 - 17:00
Trvání: 15 Hrs
Jazyk: EN s tlumočením do ČJ
Cena: 3860 Kč
Hodnocení
Popis

Jelikož měl dubnový seminář se světově uznávanou gemoložkou, šamankou a umělkyní Kako Komatsu obrovský úspěch, rádi bychom vás pozvali na další tentokrát s tématem věnujícím se hlubokému spojení mezi kameny a čakrami. Seminář je vhodný pro nové studenty, ale i ty, kteří s Kako absolvovali seminář Práce s kameny dle šamanského učení.

Předmluva České školy Feng Shui k semináři

Jelikož měl dubnový seminář se světově uznávanou gemoložkou, šamankou a umělkyní Kako Komatsu obrovský úspěch, rádi bychom vás pozvali na další tentokrát s tématem věnujícím se hlubokému spojení mezi kameny a čakrami. Seminář je vhodný pro nové studenty, ale i ty, kteří s Kako absolvovali seminář Práce s kameny dle šamanského učení.

Práce s kameny s Feng Shui úzce souvisí a všech z vás, kteří se chcete Feng Shui hlouběji zabývat, se tato oblast bude pravidelně dotýkat. Díky kamenům se učíme komunikovat s prostorem i sami se sebou na jemnohmotné úrovni. Od kamenů se můžeme učit umění naslouchání a vnitřní komunikaci. Pro nás jako středoevropany se navíc jedná o velmi tradiční způsob práce s lidmi i prostorem, jelikož kameny jsou za tímto účelem na našem území využívány již po mnoha staletí.

Pokud se navíc naučíte využívat blahodárné účinky a moc kamenů, můžete je využít ve Vašem osobním rozvoji a navázat bližší vztah s vaším pravým já.

Lektorka bude přednášet v angličtině a naše tlumočnice bude vše průběžně tlumočit do češtiny. Pokud tedy neumíte anglicky, nemusíte se bát, že byste o nějaké informace přišli. 

Úvod k semináři

Čakry jsou energetická centra v našem těle, která slouží jako přijímací stanice pro vnější energie. Je pro nás velmi důležité o ně pečovat, v čemž nám mohou pomoci i drahé kameny. Na semináři se naučíte, jaký význam mají jednotlivé čakry, a které kameny a jakým způsobem je vhodné používat pro jejich harmonizaci. Lektorka představí techniky, jak čistit zanešené čakry a harmonizovat je tak, aby přinesly do vašeho života více kreativity, pocit bezpečí, sebevyjádření či intuici. 

V dnešní době jsou velmi rozšířené zjednodušené návody na zacházení s kameny. Stačí si vyhledat libovolný drahý kámen na internetu, kde najdete řadu univerzálních návodů. Kako Komatsu však poukazuje na to, že takto jednoduché to zdaleka není a je potřeba zkoumat vztah mezi jedinečnou energií každého z kamenů a osobností, která se chystá s kamenem pracovat.

Je třeba si uvědomit, že zatímco my lidé máme proměnlivé energetické pole, kameny formované tisíce let mají velmi stabilní vibrace. Blízkost kamenů a jejich vibrací tedy může mít silný vliv na to, jak se cítíme. Pro vaši představu, diamanty například mají velmi silné energetické vyzařování a je třeba s nimi nakládat s opatrností. Některé kameny jsou dražší než jiné, avšak nehledě na cenu, všechny v sobě skrývají zcela jedinečnou kombinaci aspektů, která je potřeba posoudit a vyhodnotit jejich vhodnost pro danou osobu či prostor.

Seminář je vhodný jak pro studenti, kteří se problematice čaker déle věnují tak i pro úplné začátečníky. 

O lektorce Kako Komatsu

Kako Komatsu původem z Japonska ve své práci spojuje hluboké znalosti z oblasti gemologie, šamanismu a uměleckého šperkařského řemesla. V práci s kameny má praxi přes dvacet let.

Kako je absolventkou studia gemologie na Gemological Institute of America a díky své činnosti je uznávanou osobností nejen na poli umělecké tvorby šperků, k jejichž výrobě používá staletí staré japonské techniky. Díky svým znalostem a zkušenostem tvoří unikátní šperky na míru, které napomáhají osobnímu rozvoji nositele a je vyhledávanou autoritou v oblasti drahých kamenů. Kako je pro své znalosti a zkušenosti oslovována předními akademiemi, znalci a sběrateli z celé Evropy, Středního východu a Asie.

Znalost šamanského učení Kako pomáhá do hloubky porozumět účinku kamenů na psychiku lidí, kteří s kameny přichází do styku. Při individuálních terapiích s klienty se zabývá vlivem jednotlivých elementů obsažených v kamenech na daného člověka.

Článek o Kako Komatsu pro Around DB

Komu je seminář určen

Seminář je určen každému, kdo se zabývá sám sebou a osobní kultivací. Věříme, že se bude líbit každému, kdo je ochoten naslouchat inspirativním osobnostem a také těm z vás, kteří chtějí obnovit vztah mezi sebou a univerzálními přírodními principy. Nezáleží na tom, zda se čakrám již delší dobu věnujete či jste v této oblasti úplným nováčkem, věříme, že pro obě skupiny bude seminář přínosem.

K semináři nepotřebujete žádné konkrétní znalosti či vědomosti.

Na základě absolvování semináře vám bude vydáno Osvědčení o absolvování od Kako Komatsu. 

Program semináře

Den první sobota 21. září 2019

Dopolední téma (09:30 – 12:30): Spodní čakry a jejich harmonizace pomocí drahých kamenů
Odpolední téma (14:00 – 17:00): Srdeční čakra a její harmonizace pomocí drahých kamenů, užívání drahých kamenů dle měsíčních cyklů

Po probrání tématu budete mít minimálně 1, 5 hodiny na interaktivní diskuzi s lektorkou. Bude kladen důraz na prostor pro všechny otázky, aby téma bylo správně pochopeno.

Den druhý neděle 22. září 2019

Dopolední téma (09:30 – 12:30): Horní čakry a jejich harmonizace pomocí drahých kamenů
Odpolední téma (14:00 – 17:00): Harmonizace čaker v praxi

Termín semináře:

Víkend 21. – 22. září 2019, vždy 09:30 – 17:00 (12:30 – 14:00 pauza na oběd)

Cena semináře:

3 860 Kč

Složení nevratné zálohy 1. 000 Kč se provádí převodem na č. ú. 19-2122480339/0800. Do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení a název semináře „Kako kameny září 2019“ a jako variabilní symbol: 2001901. Doplatek bude proveden v hotovosti na semináři. (Na tento seminář není možné uplatit slevy pro maminky na MD, seniory a studenty).

Místo konání semináře:

Klinika čínské medicíny Meridian
Sokolovská 979/209, Praha 9 (2. patro)

Dostupnost MHD: Metrem (trasa B) na stanici Vysočanská, výstupem z metra směr Sokolovská ulice. Při výstupu z metra se dejte doleva po ulici Sokolovská a asi po cca 80 metrech (1 minutě chůze) je naproti přes ulici tmavá budova (orientačním bodem je vedle našeho vchodu Pizzerie Coloseum). U vchodu zvoňte na zvonek Klinika Meridian.

Autem – Parkování možné v nedalekém obchodním centru Galerie Fénix, kde nabízí 3 hodinové parkování zdarma, čtvrtá a každá další započatá hodina 50 Kč. (3 min. chůze).

Více informací o Kako Komatsu najdete také na jejich webových stránkách Kakoskosas.com, Facebookovém profilu kakoskosas či Instagramu kakos_kosas.