Webinář: Šamanské čtení z kamenů pomocí medicínového kruhu (pro pokročilé)

Kategorie: Rozšiřující semináře archiv
Termín: 14. 6. 2020
Termín ukončení: 14. 6. 2020
Čas: 09:00 - 14:00
Trvání: 5 Hrs
Jazyk: EN s tlumočením do češtiny
Cena: 1980 Kč
Hodnocení
Popis

Po úspěšném webináři na téma Práce s kameny dle šamanského učení připravila Kako ve spolupráci s naší školou jednodenní webinář pro všechny studenty, kteří absolvovali některý z jejich základních seminářů (Práce s kameny dle šamanského učení / Kameny a čakry dle šamanského učení).

O webináři s Kako Komatsu

Tento seminář naváže na Vaše znalosti medicínového kruhu a naučí Vás základní čtení z kamenů pro Vás, Vaši rodinu či přátelé. Medicínový kruh je založen na univerzálních přírodních cyklech, které nám mohou ve spojitosti s drahými kameny ukázat, v jaké se nacházíme životní fázi, jak se v této fázi zorientovat a také si můžeme na základě výsledků čtení stanovit úspěšnou strategii, jak tuto fázi co nejlépe využít.

V rámci webináře Vás Kako naučí i jak vybrat podporující kameny pro Vaší současnou životní situaci. 

Lektorka bude přednášet v angličtině a naše tlumočnice Nina bude vše průběžně tlumočit do češtiny. Pokud tedy neumíte anglicky, nemusíte se bát, že byste o nějaké informace přišli. Vše proběhne online.

O lektorce Kako Komatsu:

Kako Komatsu původem z Japonska ve své práci spojuje hluboké znalosti z oblasti gemologie, šamanismu a uměleckého šperkařského řemesla. V práci s kameny má praxi přes dvacet let.

Kako je absolventkou studia gemologie na Gemological Institute of America a díky své činnosti je uznávanou osobností nejen na poli umělecké tvorby šperků, k jejichž výrobě používá staletí staré japonské techniky. Díky svým znalostem a zkušenostem tvoří unikátní šperky na míru, které napomáhají osobnímu rozvoji nositele a je vyhledávanou autoritou v oblasti drahých kamenů. Kako je pro své znalosti a zkušenosti oslovována předními akademiemi, znalci a sběrateli z celé Evropy, Středního východu a Asie.

Znalost šamanského učení Kako pomáhá do hloubky porozumět účinku kamenů na psychiku lidí, kteří s kameny přichází do styku. Při individuálních terapiích s klienty se zabývá vlivem jednotlivých elementů obsažených v kamenech na daného člověka.

Článek o Kako Komatsu pro Around DB

Komu je webinář určen

Webinář je určen pro všechny, kdo se v minulosti účastnili jakéhokoliv semináře s Kako Komatsu a mají tedy základní znalost medicínového kruhu.
Před webinářem si prosím osvěžte Vaše vědomosti a projděte si látku týkající medicínového kola, kterou jste na semináři probírali (případně nám napište a můžeme Vám materiály přeposlat).

Program webináře

Neděle 14. června 2020 (09:00 – 11:00; 12:00 – 14:00):

  • Jak zjistit, v jaké životní fázi se nacházíme?
  • Jak nám kameny ukáží strategii pro danou fázi?
  • Výběr podporujícího kamene pro současnou životní fázi.

Na závěr bude dostatečný prostor pro Vaše dotazy a krátkou diskuzi.

Reference našich studentů na webinář s Kako

Ivana Laubová: „Chtěla bych moc poděkovat paní Kako i Vám všem za webinář, jak obsah tak provedení byly zajímavé a celkově to byl příjemně strávený čas, sice bez přímého kontaktu, který chat nahradí jen zčásti, ale i tak se podařilo vytvořit tu správnou atmosféru. A někdy člověk i ocení, že to je „v pohodlí domova“ a bez cestování. Hned po ukončení webináře jsem si nabyté znalosti vyzkoušela v praxi a ještě ten den sestavila dost provizorní medicínské kolo pro otce, který je v nemocnici na doléčení. Děkuji za příjemný webinář a těším se na další!“ 

Veronika Beldíková: „Jsem moc ráda, že se webinář uskutečnil. Odnesla jsem si mnoho nových poznatků a strávila čas v příjemné společnosti. Měla bych zájem o jeho pokračování. Děkuji za úžasnou organizaci“.

Lenka Vyhnálková: „Chtěla jsem moc poděkovat a moje zpětná vazba je – měla jsem taky malé pochybnosti o neosobnosti provedení na dálku. Ted už nepochybuji. Bylo to moc fajn. Energie Kako vstoupila skrz web až do mé pracovny. Moc si vážím toho, že ve složité době jsem mohla mít čas na sebe a svoje vylepšení. Děkuji a pokud bude další možnost ráda ji využiju.“

Termín webináře

Neděle 14. června 2020
09:00 – 14:00 (11:00 – 12:00 pauza na oběd)

Cena webináře

1 980 Kč

Pro závaznou rezervaci místa na semináři prosíme o platbu webináře převodem na č. ú. 19-2122480339/0800. Variabilní symbol je: 2020005, do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení a „Webinář Kako pro pokročilé 2020“. Platbu zašlete nejpozději do 14 dnů od podání přihlášky či 5 pracovních dní před konáním semináře.Pokud by se k nám platba včas nedostala, budeme Vás o tom informovat. V opačném případě jsme platbu přijali a počítáme s Vámi!

Více informací o Kako Komatsu najdete také na jejich webových stránkách Kakoskosas.com, Facebookovém profilu kakoskosas či Instagramu kakos_kosas.