Seminář s Alem Paliscou: Partnerství, rodina, vztahy a spiritualita

Kategorie: Rozšiřující semináře archiv
Termín: 18. 9. 2019
Termín ukončení: 18. 9. 2019
Čas: 17:45 - 20:45
Trvání: 3 Hrs
Jazyk: EN s tlumočením do ČJ
Cena: 860 Kč
Hodnocení
Popis

Seminář je vhodný pro všechny ženy a muže, kteří chtějí prohloubit své znalosti vztahu mezi mužským a ženským principem.

Komu je seminář určen

Seminář je vhodný pro všechny ženy a muže, kteří chtějí prohloubit své znalosti vztahu mezi mužským a ženským principem. Budeme se věnovat tomuto posvátnému tanci mezi mužem a ženou od pradávných dob kmenů do současnosti. Budeme na něj nahlížet z archetypální, kulturní i osobní perspektivy.

Podíváme se i na stíny a rány naší společné historie a prozkoumáme, jak se dnes projevují v našich osobních vztazích. Prozkoumáme naše jedinečné rodové linie, abychom se dozvěděli, co nám naši předci mohou sdělit o našich rodinných traumatech a také, jak je léčit. Zaměříme se i na to, jak fungovat ve vztahu a zůstat sám sebou.

Spíše než o přednášku s pevným rámcem se jedná o volně plynoucí workshop přizpůsobený potřebám vědomí dané skupiny a s diskuzí na dané téma.

Seminář bude veden v angličtině s tlumočením do češtiny.

O lektorovi

Al Palisca se narodil v Pensylvánii, avšak má chorvatské a polské kořeny. Do roku 2007 pracoval v Yosemitském národním parku. Jeho první žena zemřela na rakovinu prsu a Al zůstal sám s 13ti letou dcerou a 11ti letým synem. V současné době je Alovi 62 let a je čerstvým dědečkem.

Posledních 40 let žije v Kalifornii a od roku 2010 tráví léto v České republice, kde se věnuje mentorování mladých chlapců na cestě k dospělosti. Al se již téměř 30 let věnuje duchovní praxi se zaměřením na ženskou a mužskou polaritu. Zabývá se léčbou vztahů, přičemž mnoho jeho inspirace pochází ze spirituality Indiánů.

Článek o Alovi v časopisu Respekt

Datum konání semináře

Středa 18. září 17:45 – 20:45

Místo konání semináře

Praha: Studio K3 (Barevný svět), Karlovo náměstí 2, Praha 2
Dostupnost MHD: Přímo u tramvajové zastávky Moráň.
2 minuty chůze od metra Karlovo náměstí.

Cena semináře

860 Kč / osoba