Mezinárodní Feng Shui certifikace s Rogerem Greenem

Kategorie: Rozšiřující semináře archiv
Termín: 17. 6. 2022
Termín ukončení: 19. 6. 2022
Čas: 09:30 - 17:00
Trvání: 22 Hrs 30 Mins
Jazyk: EN s tlumočením do ČJ
Cena: 7600 Kč
Hodnocení
Popis

Již počtvrté v historii České školy Feng Shui nabízíme výhradně našim absolventům možnost získat mezinárodní certifikát Feng Shui pod hlavičkou školy mezinárodně uznávaného odborníka Rogera Greena – The New York School of Feng Shui.

Roger Green na semináři představí pokročilé Feng Shui techniky, podělí se s vámi o zkušenosti z Feng Shui praxe, kterou si naživo vyzkoušíte a předá doporučení, jak začít s Feng Shui v reálném životě. Procvičíte si syntézu technik a připravíte se na praxi Feng Shui konzultanta pod vedením jednoho z předních světových Feng Shui odborníků. Nedílnou součástí Mezinárodní certifikace je i den věnovaný „stravě dlouhověkosti“, které se Roger dlouhodobě velmi hluboce věnuje. Vhodná strava je nedílnou součástí harmonizace života. 

Podmínky získání Mezinárodní certifikace jsou:

1) Úspěšné absolvování studia Feng Shui na naší škole (všechny 3 úrovně)

2) Absolvování semináře Mezinárodní certifikace

Seminář Mezinárodní certifikace proběhne pod vedením Rogera Greena, který se s Vámi podělí o své znalosti a zkušenosti nejen z oblasti Feng Shui. Seminář proběhne v angličtině s tlumočením do českého jazyka naší skvělou překladatelkou Ninou. Pokud tedy neumíte anglicky, nemusíte se bát, že by vám cokoliv uniklo.

Program semináře:

Pátek: Strava dlouhověkosti

Roger Green vás jakožto ředitel New Yorské Akademie léčivé výživy Academy Healing Nutrition provede procesy samo léčení pomocí „stravy dlouhověkosti“. Budete se společně zabývat významem super potravin a posilujících bylin.

Naučíte se, jak jíst lépe, jak si zajistit zdravý a dlouhý život, jak získat vitalitu či harmonizovat svou tělesnou hmotnost.

Na tento seminář je možné přihlásit se i samostatně mimo Mezinárodní certifikaci. Více informací o jeho obsahu a přihlášku naleznete ZDE.

Sobota: Integrace technik a nové metody

Dopoledne: Integrace dosavadních technik (Ba Gua, Ba Zhai, Letící hvězda – jak používat v praxi, čemu přikládat jaký význam a váhu), revize a dostatek prostoru pro Vaše otázky.

Odpoledne: Nové Feng Shui techniky (28 lunárních paláců, Formule vodního draka) a trochu akademického Feng Shui, které prohloubí Vaše cítění tohoto obsáhlého učení a posune Vás zase o kus dál ve vnímání prostoru.

Neděle: Feng Shui na živo

V neděli vyrazíte procvičit vše v praxi. Roger Vám předvede, jak sám postupuje při Feng Shui poradentství u svých klientů. Na co se zaměřit a na co si dát pozor. Jak komunikovat s lidmi a co by jim Feng Shui poradentsví mělo přinést.

Časový harmonogram:

pátek 17. 6. 2022, 9.30 – 12:30 (pauza na oběd), 14:00 – 17.00 hod (registrace od 8.45 hod.)

sobota 18.6.2022,  9.30 – 12:30 (pauza na oběd), 14:00 – 17.00 hod

neděle 19.6.2022,  9.30 – 12:30 (pauza na oběd), 14:00 – 17.00 hod

O lektorovi:

Roger Green se narodil na Novém Zélandu.  Jeho profesní i soukromé zájmy ho přivedly ke studiu mnoha oborů, od velkých filosofických a duchovních učení z celého světa až po nové technologie a alternativní zdroje energií. A protože mu nikdy nešlo jen o samotné poznání, snaží se uplatňovat své vědění v běžném životě a předávat své znalosti i praktické dovednosti co největšímu počtu lidí po celém světě. Roger v současné době vede The New York School of Feng Shui, je mentorem naší Feng Shui školy. Zároveň spoluzakládal a vedl několik center a klinik alternativní medicíny v Austrálii a v Evropě.

Roger je velmi energický učitel, který umí posluchače zapálit pro studovaný obor a inspirovat ke změnám v životě. Díky téměř třicetileté zkušenosti s praktickým používáním metod, které učí, získal jedinečnou schopnost předávat moderním lidem ze Západu jemné nuance orientálního myšlení aniž by ztratily hloubku a smysl. Nikdy nezapomene zdůraznit nutnost zohlednit konkrétní situaci každého jednotlivce a své vědění obohacovat i klasickými západními přístupy a nejmodernějšími vědeckými poznatky.

Roger patří k průkopníkům čínského umění Feng Shui na západě, věnuje se posvátné geometrii a alchymii, dalším směrům klasického taoismu, přednáší po celém světě a pro své studenty organizuje studijní a poznávací pobyty např. v Číně, Tibetu, Peru, ale i v Praze. Zajímá se o životní prostředí, eko-design a tzv. „zelené technologie“, je aktivním účastníkem a často i hnací silou nejrůznějších iniciativ po celém světě. Organizuje setkání a konference, podílí se na výzkumech, výrobě prototypů, zajišťuje financování a provádění projektů. I nadále je aktivní v oboru výživy, kde se podílí na nejnovějších výzkumech a vývoji prostředků a výživových doplňků umožňujících lepší využívání živin a prodlužování délky života pomocí ochrany telomer před zkracováním.

Více o Rogerových aktivitách:

Cena kurzu:

7 600 Kč / kurz

Složení nevratné zálohy 2 000 Kč se provádí převodem na č. ú. 19-2122480339 / 0800. VS: 202207. Do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení a „MZC červen 2022“. Doplatek bude proveden na semináři. Zálohu zašlete nejpozději 14 dní od registrace na seminář. Záloha je nevratná.

Místo konání:

Školící středisko Marianeum, Máchova 7, Praha 2 – Vinohrady. Mapu najdete ZDE.

MHD: 2 minuty chůze od Tram zastávky Jana Masaryka; 10 minut chůze od Metra Náměstí Míru.