Zázračná moc kamenů ve Feng Shui s Michalem Jeřábkem

Kategorie: Rozšiřující semináře archiv
Termín: 30. 10. 2021
Termín ukončení: 30. 10. 2021
Čas: 10:00 - 18:00
Trvání: 8 Hrs
Cena: 1860 Kč
Hodnocení
Popis

Používání kamenů nalézáme v praktikách různých kultur již odnepaměti. Po staletí se hojně využívaly k obnově duševního i tělesného zdraví. Krystaly se vyznačují zcela mimořádnou schopností – mohou přijímat a ukládat sílu. Tuto energii uchovávají a pomocí rezonance a vibrací ji dokáží také vysílat dál.

„Rádi bychom Vás jménem České školy pozvali na již čtvrté pokračování řady úspěšných seminářů s Michalem Jeřábkem, který Vás provede kouzelným světem kamenů“. 

Seminář Zázračná moc kamenů ve Feng Shui

Šamani věděli, že existují kameny, které umí uklidnit příliš aktivní orgán, a ten, který funguje nedostatečně, naopak povzbudit. Krystaly nám mohou pomoci i při léčbě běžných potíží a výborně zabírají jako první pomoc, zejména v podobě esencí či elixírů z nich připravovaných.

V bohaté historii naší planety se krystaly používaly také k výzdobě i jako symboly moci. Dostávalo se jim uznání jak pro jejich krásu, tak i pro jejich skrytý význam. Kupříkladu Svatováclavská koruna byla již od svého vzniku nejvzácnějším předmětem Českého království. Karel IV. byl ve své době jedním z nejvýznamnějších sběratelů drahokamů.

V současnosti si minerály nacházejí cestu do našich domovů čím dál víc. Objevují se navíc kameny „nového věku“, s blahodárným vlivem na vývoj planety Země a na vše, co se na ní nachází. Vyznačují se vysokými vibracemi, rozšiřujícími vědomí člověka. Pojďme do tajuplného světa kamenů blíže nahlédnout.

 

Pro koho je seminář Zázračná moc kamenů určen:

Pro každého, kdo je říší kamenů přitahován. Pro každého, kdo chce přirozené síly kamenů využívat k posílení zdraví a dalších životních oblastí. A samozřejmě pro ty, kterým se minerály jednoduše líbí.

Jak je seminář Zázračná moc kamenů koncipován:

Jedná se o seminář s lehkou dávkou teorie, avšak zaměřený zejména na praktické uplatnění minerálů v různých oblastech. Seminář nevyžaduje předchozí zkušenost v práci s kameny ani jejich znalost. O přehled nejznámějších kamenů se zaslouží jejich ukázky přímo na místě.

Program:

  • Posílení schopností lépe a jednoduše vnímat přirozené vyzařování krystalů
  • Co nám o minerálech napovídá jejich tvar, barva, složení apod.
  • Využití minerálů k podpoře tělesné, psychické i duševní kondice
  • Práce s minerály v TČM a při harmonizaci jednotlivých energetických center v těle
  • Práce s kameny ve Feng Šuej (ochrana, živly, Pa Kua, zahrada aj.)
  • Ochranné kameny, osobní talismany, šperkové kameny, elixíry z polodrahokamů
  • Krystaly „Nového věku“, vysokofrekvenční minerály
  • Pověry a fámy o kamenech; etika při zacházení s krystaly
  • aj.

Kde se seminář koná:

Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha 2

Tram zastávka Moráň (1 minutu), Tram zastávka Karlovo náměstí (3 minuty), Zastávka Metra Karlovo náměstí (3 minuty)