Kameny pro harmonický domov s šamankou a gemoložkou Kako Komatsu

Kategorie: Rozšiřující semináře
Termín: 10. 6. 2023
Termín ukončení: 11. 6. 2023
Čas: 10:00 - 18:00
Trvání: 16 Hrs
Jazyk: EN s tlumočením do ČJ
Cena: 4400 Kč
Hodnocení
Popis

Po několikaleté pauze vám s obrovskou radostí oznamujeme, že máme opět možnost pořádat seminář se světově uznávanou gemoložkou, šamankou a umělkyní Kako Komatsu!

Práce s kameny s Feng Shui úzce souvisí a všech z vás, kteří se chcete Feng Shui hlouběji zabývat, se tato oblast bude pravidelně dotýkat. Díky kamenům se učíme komunikovat s prostorem i sami se sebou na jemnohmotné úrovni. Od kamenů se můžeme učit umění naslouchání a vnitřní komunikaci.

Pro nás jako středoevropany se navíc jedná o velmi tradiční způsob práce s lidmi i prostorem, jelikož kameny jsou za tímto účelem na našem území využívány již po mnoha staletí.

Kako bude přednášet v angličtině a naše tlumočnice bude vše průběžně tlumočit do češtiny. Pokud tedy neumíte anglicky, nemusíte se bát, že byste o nějaké informace přišli.

🪶Komu je seminář určen

Tento seminář je určený pro všechny, které svět kamenů přitahuje a nové informace se dozvědí i účastníci Kako předešlých seminářů. Tentokrát se lektorka zaměří přímo na harmonizaci našich domovů. Odnesete si tedy konkrétní tipy a praktické dovednosti pro vyladění obytných prostorů.

🪶O lektorce Kako Komatsu

Kako Komatsu původem z Japonska ve své práci spojuje hluboké znalosti z oblasti gemologie, šamanismu a uměleckého šperkařského řemesla. V práci s kameny má praxi přes dvacet let.

Kako je absolventkou studia gemologie na Gemological Institute of America a díky své činnosti je uznávanou osobností nejen na poli umělecké tvorby šperků, k jejichž výrobě používá staletí staré japonské techniky. Díky svým znalostem a zkušenostem tvoří unikátní šperky na míru, které napomáhají osobnímu rozvoji nositele a je vyhledávanou autoritou v oblasti drahých kamenů. Kako je pro své znalosti a zkušenosti oslovována předními akademiemi, znalci a sběrateli z celé Evropy, Středního východu a Asie.

Znalost šamanského učení Kako pomáhá do hloubky porozumět účinku kamenů na psychiku lidí, kteří s kameny přichází do styku. Při individuálních terapiích s klienty se zabývá vlivem jednotlivých elementů obsažených v kamenech na daného člověka.

Článek o Kako Komatsu pro Around DB

Více informací o Kako Komatsu najdete také na jejich webových stránkách Kakoskosas.com, Facebookovém profilu kakoskosas či Instagramu kakos_kosas.

🪶Program semináře

Den první sobota 10. června 2023

Dopolední téma (09:30 – 12:30):

– Úvod do světa drahých kamenů – Co jsou vlastně minerály a drahé kameny?; Proč bychom s nimi měli pracovat?; Jak je můžete využít?
– Kameny vhodné pro náš domov – Každý kámen má unikátní stabilní vibrace. Naučíme se, jak zacházet se základními typy kamenů v konkrétních místnostech našich obydlí (vchod, obývací část, ložnice)
– Prostor pro Vaše otázky
Odpolední téma (14:00 – 17:00):
– Použití kamenů v kuchyni, koupelně, dětském pokoji a kanceláři
– Prostor pro Vaše otázky

Den druhý neděle 11. června 2023

Dopolední téma (09:30 – 12:30):

– Teorie krystalová mřížky – Pokud uspořádáme drahé kameny do určitých tvarů, energie tohoto spojení je silnější, než při použití samostatných kamenů.
– Naučíme se vytvářet různé typy krystalové mřížky a podíváme se, jak s ní pracovat v našich domovech. Krystalové mřížky je možné používat s různým záměrem – posílení lásky, zdraví, úspěchu, hojnosti, tvorby apod.

Odpolední téma (14:00 – 17:00):

– Tvorba krystalové mřížky v praxi
– Péče o kameny – programování, čištění, nabíjení
– Prostor pro vaše otázky

🪶Termín semináře:

Víkend 10. – 11. června 2023, vždy 10:00 – 18:00 (12:30 – 14:00 pauza na oběd)

🪶Cena semináře:

4 400 Kč

Složení nevratné zálohy 2. 000 Kč se provádí převodem na č. ú. 19-2122480339/0800. Do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení a název semináře „Kako kameny 2023“ a jako variabilní symbol: 202308. Doplatek bude proveden v hotovosti na semináři.

🪶Místo konání semináře:

Klinika čínské medicíny Meridian
Sokolovská 979/209, Praha 9 (2. patro)

Dostupnost MHD: Metrem (trasa B) na stanici Vysočanská, výstupem z metra směr Sokolovská ulice. Při výstupu z metra se dejte doleva po ulici Sokolovská a asi po cca 80 metrech (1 minutě chůze) je naproti přes ulici tmavá budova (orientačním bodem je vedle našeho vchodu Pizzerie Coloseum). U vchodu zvoňte na zvonek Klinika Meridian.

Autem – Parkování možné v nedalekém obchodním centru Galerie Fénix, kde nabízí 3 hodinové parkování zdarma, čtvrtá a každá další započatá hodina 50 Kč. (3 min. chůze).