Grandmaster Shifu Yuan Xiu Gang v Brně

Kategorie: Rozšiřující semináře archiv
Termín: 25. 9. 2019
Termín ukončení: 25. 9. 2019
Čas: 18:00 - 21:00
Trvání: 3 Hrs
Jazyk: EN s tlumočením do češtiny
Cena: od 200 Kč
Hodnocení
Popis

Grandmaster linie Wudang San Feng – Shifu Yuan Xiu Gang, zavítá do Prahy a Brna. Je taoistickým mistrem, knězem a vedoucím mistrem Taoistické tradiční Kungfu akademie ve wudangských horách v Číně. Jeho krédem je umožnit lidem svobodný rozvoj vlastního potenciálu s použitím tradičních technik a moudrosti starých kultů. ve středu 25.9. máme možnost seznámit se s esencí taoistického přístupu rozvoje osobnosti, pěstování vnitřní síly a integrace v Brně.

Mistr Yuan si zamiloval bojová umění již od raného dětství. Od sedmi let začal základní fyzický trénink wushu. Od 16 letech studoval kungfu v Shaolinu. Poté se přemístil do wudangských hor, aby rozšířil své poznání o tajemství vnitřních stylů kungfu a rozvoje. Byl přijat jako osobní žák velkého mistra Zhong Yun Longa, jednoho z mála pokračovatelů 14. generace linie školy. Mistr Yuan studoval Taiji, Qigong, Xing Yi, Ba Gua a meditaci. Také se věnoval taoistickému zpěvu posvátných textů v chrámové liturgii. Za tři roky byl vybrán taoistickou asociací ve Wudangu do reprezentačního týmu, a přešel do Chrámu purpurového oblaku – největšího taoistického chrámu ve wudangských horách. S požehnáním prezidenta asociace započal svůj cyklus rozvoje taoistických kvalit vnitřního rozvoje.

Od roku 2005 založil svoji vlastní Tradiční taoistickou kungfu akademii, kde vychoval řadu pokračovatelů z celého světa. Svoje učení předává s lehkostí a humorem, a s respektem ke svobodě vlastních studentů.

Program Brno

25.9. 2019 …..18.00 – 19.30

Přednáška pro veřejnost o aspektech taoistického přístupu k rozvoji zdraví, aspektech přístupu k tréninku bojových umění a spojení s vědomým rozvojem vlastní osobnosti. Zapojení metod taoistické kultivace do běžného života. Moderní přístupy rozvoje taoizmu.
19.30 – 20.00 Beseda
20.00 – 21.00 Základy taoistické meditace a společná meditace.

Poznámka – nutno dorazit 15 min předem.

Místo

Stará radnice, Křišťálový sál, Brno

Ceny

Přednáška a meditace……. 450,-
Samotná meditace………….200,-