Šárka Piková

Šárka Piková

Držitelka Profesionální pečetě absolventa České školy Feng Shui

Kontakt
Šárka Piková / GIFTS OF LIFE
U Golfu 617/92
Praha 10, 109 00

+420.737 130 017
sarka.pik@gmail.com
www.gifts-of-life.gold

facebook
instagram
youtube

Jsem mentor, kouč, konzultant a terapeut Tradiční čínské medicíny a osobního rozvoje. Provádím rodinné a párové terapie. Zajímám se o epigenetiku a psychosomatiku, která je součástí mé práce se všemi lidmi. Věnuji se ženské neplodnosti. Učím ženy v období těhotenství jak na přirozený porod a vše co je součástí tohoto období. Pomáhám též prostřednictvím TČM k ošetření akutních či chronických záležitostí i během této doby.

Své 30 leté znalosti, techniky, a školy propojuji na svých terapiích. Mám možnosti a schopnosti přivézt lidi zpět ke zdroji jejich energie, se kterými se sem na tento svět narodili. Jsem výborný diagnostik jak na psychické, fyzické úrovni. Pracuji se všemi směry našeho života. Pracovní oblast, partnerská, rodičovská, sourozenecká, finanční, milenecká atd..Věnuji se rozborům osobnosti a typologii, což považuji za velmi důležité v našem životě. Dobře poznat, znát sám sebe 🙂 je základ.

Do celku mé celoživotní práce patří Feng Shui, kterému se věnuji léta na amatérské úrovni, ale já začala cítit, že chci víc jak pro sebe tak i pro své klienty. Ať se jedná o domy, domovy, desing interiéru atd. Feng Shui považuji za velmi důležitou část našeho života a pro mě, ještě přesnější léčení, pomoc klientům. Proto jsem obohatila své celoživotní zkušenosti ještě studiem školy Feng Shui. Při zájmu o Feng Shui Vám mohu nabídnout pomoc i ve všech těchto oblastech, pokud jste připraveni ji přijmout s chutí a začít si tvořit svůj život v harmonii, souladu sami se sebou a se vším co nás obklopuje. Pomůžu Vám vyladit sami sebe, Vaše podnikání, hojnost, zdraví, vztahy a bydlení. Neodmyslitelně k tomu patří i zahradní architektura. Gifts Of Life jsou dary života a ty Vám chci s láskou předat, ať i Vy můžete žít v této jedinečnosti zde na této planetě.

Plán domu pana Nanaa Sakaki

Rád bych si postavil dům na naší planetě Zemi. Dnes je prvního ledna, moje šedesáté narozeniny. Doteď mne nazývají výstředníkem. Doteď ještě nemám vlastní dům: Jaká ostuda po tolika letech toulavého života – dnes jsem se vážně rozhodl postavit si vlastní dům ..

Kde by měl můj dům stát? Ve vysokých Andách kde se setkávají ledovec a poušť anebo na obratníku Raka, kde se setkávají korálové ostrovy s dešťovým lesem? Nebo v tajze, kde polární záře střeží severní pól? Anebo na ostrově ve Východočínském moři kde obrovské cedry krotí mladé tajfuny nebo v severním Japonsku, kde bukové lesy jsou nádherným přístřeším divokým bytostem? Nebo na poloostrově v Ochotském moři, kde žhne bůh v jícnu sopky?

Kulatý, kuželovitý dům jako ptačí hnízdo .. Např. tepee amerických Indiánů nebo mongolská jurta. Obě odolají zemětřesení i tajfunu. Stavební materiál musí být hojný a snadno k mání. Např. bambus, cedr, jíl, korálový vápenec, čedič. Cementem bude pot, moudrost a přátelství.

Mikrokosmos – Výška 100m, poloměr 100m. Kostra z bambusu a cedru. Spodek z lávy a jílu. Koberec z modrých orlíčků. Strop z orchidejí. Došky z pampasové trávy.

Namísto zdi živé, dýchající sochy: střízlík obecný, orel skalní, mořský plankton, vorvaň obrovský, dinosaurus, salamandr.

A já, jakožto představitel suchozemských savců, stojím v koutě místo klávesnic: Já a všechna stvoření jedním hlasem, a v rytmu srdečního tepu. Vířící, dýchající melodie – píseň přitakávající životu. Celá báň vibruje zvuky píšťal bambusových varhan. V noci, bez elektřiny.

Světlo a mysl si hrají a vytvoří planetárium. Před vašima očima vyvolávám nejen všechny hvězdy na nebi, ale také 10.000,000.000 světelných let budoucnosti vesmíru.

Celý dům je klimatizován, a zavlažován. Veškerá jídla stále po ruce. Je-li ti však přece jen zima, obejmi někoho! Je-li ti horko, vysvleč se donaha! Máš-li ještě hlad, nacpi se fazolí! Jsi-li ještě smutný, spolkni horkou polévku vlastních slz!

Tento dům je předně pro mé rozkošné děti. A pro kohokoliv, kdo by chtěl se mnou bydlet. Na místě kde hvězdy, slunce, vítr a voda oslavují bytí. Lopatou ryji zmrzlou půdu ..

Hluboce modré zimní nebe: S nebe padají dvě tři čtyři sněhové vločky. Mé ucho zachycuje vzdálené a tlumené šeptání zpěvu. Lákavá, svůdná píseň mořské víly Kalypsó.

Moje srdce se rozhoří touhou po neznámé zemi. Zahazuji zablácenou lopatu. Za zády nechávaje nový dům pokrytý sněhem. Vyrážím do neznámé země.

(Převzato z knihy NANAO, kterou v překladu Jiřího Weina vydalo v roce 1990 nakladatelství Pražská imaginace)