• Předzvěst pro rok kovového buvola 2021
  • 2488
  • 0

  Předzvěst pro rok kovového buvola 2021

  Dne 3.2. 2021 okolo 9 hodiny ranní vstupujeme do nového energetického ročního cyklu, roku kovového buvola. Tento rok bude velmi kuriózní, stejně jako jeho začátek. Luna totiž potvrdí nástup kovového buvola až 11.2. tedy o 8 dnů později. Nicméně únoru předchází leden – měsíc zemského buvola, který tak přináší shodnou energii s nastupujícím rokem a udělá tedy jakousi předehru. Takový nástup může vypadat poměrně dramaticky, protože přinese vládu stabilní země po období dvou let „temné vody“ s nebývalou silou. Dá se čekat, že tajemno vody, a všelijaké podvody se rychle vynoří na povrch a zformují se.

 • Otovo Feng Shui okénko – 6. předpověď pro rok vodního králíka 2023

  Otovo Feng Shui okénko – 6. předpověď pro rok vodního králíka 2023

  Co nám přinese rok vodního králíka 2023? Ota v tomto okénku přináší inspiraci pro Vás, jak energii nového roku využít.

 • Předzvěst pro rok vodního králíka 2023 dle čínského kalendáře
  • 1155
  • 0

  Předzvěst pro rok vodního králíka 2023 dle čínského kalendáře

  Dne 22. ledna začnou oslavy nastupujícího vládce a regenta roku 2023 – Vodního králíka. Zde je nutné zmínit přesný energetický počátek roku, který u nás začne již 21.1.2023 okolo 22hodiny, tedy v době lednového novoluní (dle SEČ).

 • Ing. Lenka Ondrová
  • 1040
  • 0

  Ing. Lenka Ondrová

  Držitelka Mezinárodní pečetě absolventa České školy Feng Shui

 • Barvy v interiéru pohledem Davida Eyera

  Barvy v interiéru pohledem Davida Eyera

  Každou barvu můžeme určit podle jejího odstínu, světlosti a sytosti. Na vnímání příslušné barvy má vliv dopadající světlo, a to jak denní – slunečno, zataženo, déšť, tak i umělé – žárovky, zářivky, LED osvětlení. Barvu ovlivňuje nejen dopadající světlo, ale také barevnost okolního prostředí.

 • Otovo okénko – 5. Očista prostoru dýmem

  Otovo okénko – 5. Očista prostoru dýmem

  Tentokrát se Ota v okénku zaměřil na konkrétní rady a postupy při očišťování prostoru pomocí dýmu. Tato prastará technika skýtá široké množství možností a postupů. Inspirujte se jaké zvolit vykuřovadlo a jak určovat intenzitu očistného procesu.