• Předzvěst pro rok kovového buvola 2021
  • 2293
  • 0

  Předzvěst pro rok kovového buvola 2021

  Dne 3.2. 2021 okolo 9 hodiny ranní vstupujeme do nového energetického ročního cyklu, roku kovového buvola. Tento rok bude velmi kuriózní, stejně jako jeho začátek. Luna totiž potvrdí nástup kovového buvola až 11.2. tedy o 8 dnů později. Nicméně únoru předchází leden – měsíc zemského buvola, který tak přináší shodnou energii s nastupujícím rokem a udělá tedy jakousi předehru. Takový nástup může vypadat poměrně dramaticky, protože přinese vládu stabilní země po období dvou let „temné vody“ s nebývalou silou. Dá se čekat, že tajemno vody, a všelijaké podvody se rychle vynoří na povrch a zformují se.

 • Otovo okénko – 5. Očista prostoru dýmem

  Otovo okénko – 5. Očista prostoru dýmem

  Tentokrát se Ota v okénku zaměřil na konkrétní rady a postupy při očišťování prostoru pomocí dýmu. Tato prastará technika skýtá široké množství možností a postupů. Inspirujte se jaké zvolit vykuřovadlo a jak určovat intenzitu očistného procesu.

 • Otovo okénko – 4. Filozoficky o Feng Shui

  Otovo okénko – 4. Filozoficky o Feng Shui

  Pojďme společně rozjímat nad podstatou Feng Shui.
  Ve Feng Shui máme spoustu technik a přístupů, ale hlavní záměr je velmi prostý.
  Co znamená Sha Qi a Sheng Qi a proč je ve Feng Shui klíčové s nimi pracovat?

 • Otovo okénko – 3. O emocích

  Otovo okénko – 3. O emocích

  Podíváme se společně na emoce jako nosnou sílu a zdroj energie.
  Zamyslíme se nad otázkami co jsou emoce?
  Co jsem já a co je můj intelekt?
  Přejeme příjemné rozjímání!

 • Otovo okénko – 2. O Feng Shui

  Otovo okénko – 2. O Feng Shui

  Co je ve své podstatě Feng Shui?
  Jaké hlavní vlastnosti mají základní stavební kameny Feng Shui vítr a voda? To a více se dozvíte v Otově dalším okénku!

 • Otovo okénko – 1. O okénku

  Otovo okénko – 1. O okénku

  Vítejte v Otově Feng Shui okénku, kde budeme společně rozjímat o povaze světa a sdělovat si praktické informace. Těším se na vás každých 14 dní!